ref-logo

Mød teamet bag NCO Byg, Aars A/S

Den enkelte medarbejder engageres og motiveres til at tage ansvar for kvaliteten, for deadlines, samarbejdet og sikkerheden.

Vi har en god ledelse som kan skabe kvalitet i løsningerne, engagement og kontinuitet.​

Michael Jørgensen

DIREKTØR

Michael@ncogruppen.dk

T: 21 24 34 55​

Hardi Kristensen

ØKONOMICHEF


Hardi@ncogruppen.dk
T: 22 42 09 89

Lars Poulsen

ENTREPRISELEDER


Lars@ncogruppen.dk
T: 25 59 55 84

Birgitte Nielsen

SEKRETÆR/HR ANSVARLIG


Birgitte@ncogruppen.dk
T: 52 40 74 31

Mette Pedersen

REGNSKABSASSISTENT


Mette@ncogruppen.dk
T: 98 62 24 55

Jon Sahl Thomsen

ENTREPRISELEDER OG BEREGNER


Jon@ncogruppen.dk
T: 20 72 28 55

Kim Pedersen

ENTREPRISELEDER

Kim@ncogruppen.dk
T: 41 29 32 55

Casper Wigh

PROJEKTLEDER


Casper@ncogruppen.dk
T: 22 14 14 88

​Du finder os på

NCO Byg, Aars A/S

Vestvej 5

9600 Aars

Kontakt os på

T: +45 9862 2455

E: info@ncogruppen.dk

facebook-app-symbol  envelope  telephone

​Åbningstider

Man-Tors: Kl.7:00 - 16:00

Fredag: Kl.7:00 - 12:30

Din garanti​