Mød teamet bag NCO Byg, Aars A/S

Den enkelte medarbejder engageres og motiveres til at tage ansvar for kvaliteten, for deadlines, samarbejdet og sikkerheden. Vi har en god ledelse som kan skabe kvalitet i løsningerne, engagement og kontinuitet.

Michael Jørgensen

Direktør

Michael@ncogruppen.dk
T: 21 24 34 55

Hardi Kristensen

Regnskabschef

Hardi@ncogruppen.dk
T: 22 42 09 89

Lars Poulsen

Byggeleder

Lars@ncogruppen.dk
T: 25 59 55 84

Birgitte Nielsen

Sekretær/HR ansvarlig

Mette Pedersen

Regnskabsassistent

Mette@ncogruppen.dk
T: 98 62 24 55

Jon Sahl Thomsen

Beregning og kalkulation

Jon@ncogruppen.dk
T: 20 72 28 55

Kim Pedersen

Entrepriseleder

Kim@ncogruppen.dk
T: 41 29 32 55

Peter Staun

Entrepriseleder

Peter@ncogruppen.dk
T: 40 11 04 55

Du finder os på

NCO Byg, Aars A/S
Vestvej 5
9600 Aars

Kontakt os på

T: +45 9862 2455
E: info@ncogruppen.dk

Åbningstider

Man-Tors: Kl.7:00 - 16:00
Fredag: Kl.7:00 - 12:30

Din garanti