Mød teamet bag NCO Byg, Aars A/S

Den enkelte medarbejder engageres og motiveres til at tage ansvar for kvaliteten, for deadlines, samarbejdet og sikkerheden. Vi har en god ledelse som kan skabe kvalitet i løsningerne, engagement og kontinuitet.
Michael Jørgensen

Michael Jørgensen

Direktør
Michael@ncogruppen.dk
T: 21 24 34 55

Hardi Kristensen

Hardi Kristensen

Regnskabschef
Hardi@ncogruppen.dk
T: 22 42 09 89

Lars Poulsen

Lars Poulsen

Byggeleder
Lars@ncogruppen.dk
T: 25 59 55 84

Thomas Vestergaard

Thomas Vestergaard

Entrepriseleder
Thomas@ncogruppen.dk
T: 24 41 34 55

Birgitte Nielsen

Birgitte Nielsen

Kontorassistent
Birgitte@ncogruppen.dk
T: 52 40 74 31

Mette Pedersen

Mette Pedersen

Regnskabsassistent
Mette@ncogruppen.dk
T: 98 62 24 55

Jon Sahl Thomsen

Jon Sahl Thomsen

Beregning og kalkulation
Jon@ncogruppen.dk
T: 20 72 28 55

Kim Pedersen

Kim Pedersen

Entrepriseleder
Kim@ncogruppen.dk
T: 41 29 32 55

Du finder os på

NCO Byg, Aars A/S
Vestvej 5
9600 Aars

Kontakt os på

T: +45 9862 2455
E: info@ncogruppen.dk

Åbningstider

Man-Tors: Kl.7:00 - 16:00
Fredag: Kl.7:00 - 12:30

Din garanti